Odpust w Dębowcu

W dniu 18 września 2014r. w Dębowcu w Bazylice Mniejszej Najświętszej Maryi Panny z La Salette odbyło się coroczne spotkanie chorych, poprzedzające odpust wrześniowy. W uroczystościach brały udział chorzy, cierpiący, niepełnosprawni, którzy docierali do Dębowca sami lub tak jak my w grupach zorganizowanych. Mszy Św. koncelebrowanej przewodniczył ks. biskup Jan Niemiec, który cierpienie doskonale zna z własnego doświadczenia. Napełnieni słowem i łaskami powruciliśmy do DPS. 

Jubileusz

4 września 2014r

Delegacja Mieszkańców Naszego domu wzięła udział w obchodach uroczystości 20-lecia DPS w Klimkówce. Uroczystości rozpoczęły się od Mszy Św. dziękczynnej za otrzymywane łaski. Było przypomnienie historii domu, podziękowania i prezenty, występy przygotowane przez Szkołę w Ropie oraz mieszkańców domu. Kolejnym elementem imprezy była zabawa taneczna na świeżym powietrzu. Zabawa była fajna, pogoda dopisała, szkoda było wracać.

                                          Pracownicy i mieszkańcy naszego domu składają podziękowania i najlepsze życzenia jubilatom.

Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzinom Mieszkańców naszego Domu za przybycie do nas w dniu 25 czerwca na Spotkanie z rodzinami. Dzień ten był wyjątkowy dla naszych podopiecznych, mogli pokazać rodzinom jak się tutaj bawią, jak spędzają wolny czas - zaprezentowali krótke przedstawienie, które bardzo się podobało. Pogoda również dopisała, siedząc w ogrodzie grillowaliśmy i śpiewali. Dziękujemy wszystkim przybyłym za miłą atmosferę.

                                                                                                            Dyrekcja, pracownicy i mieszkańcy DPS

lato 2014r

Lato w 2014r. nas nie rozpieszczało pogodą, deszcz trochę przeszkadzał, ale i tak bawiliśmy się nieźle. Trochę grillowaliśmy, w słoneczne dni czas spędzaliśmy w ogrodzie. Również wyjeżdżaliśmy:

26.08.2014r. braliśmy udział w Festynie organizowanym przez Dom Pomocy Społecznej w Nowym Sączu ul. E.Plater. Pomimo deszczu bawiliśmy się dobrze. Festyn był okazją do spotkania się z mieszkańcami innych zaprzyjaźnionych Domów. Były również zabawy z nagrodami i tańce przy Orkiestrze Straży Granicznej.

28.08.2014r. z plonami ziemi pojechaliśmy do DPS w Gorlicach ul. Sienkiewicza, aby podziękować za tegoroczne zbiory. Oprócz  kosza pełnego owoców, warzyw, kwiatów i ziół każdy DPS przygotował potrawę . Po poświęceniu odbyła się degustacja przywiezionych smakołyków. Było pysznie i przyjemnie. Czas umilała nam muzyka i tańce.

zaproszenie

Zaproszenie

W dniu 25 czerwca 2014r. w Domu Pomocy Społecznej w Gorlicach ul. Michalusa 14 odbędzie się Dzień otwarty Domu. Wszystkich chętnych do zapoznania się z naszą placówką serdecznie zapraszamy od godz. 10.00 do 13.00

                                                                                                                   Dyrekcja i pracownicy Domu.