Chór "Fatima" z Rożnowic

W dniu 19 stycznia w naszym domu odbył się koncert kolęd przygotowany przez Chór "Fatima" z Rożnowic pod kierownictwem Pana Andrzeja Prokop. Mieszkańcy bardzo chętnie brali udział we wspólnym śpiewaniu.

 

Bardzo dziękujemy chórowi za czas i trud włożony w przygotowanie koncertu, życzymy Państwu wielu sukcesów oraz wszelkiej pomyślności. 

 

Jasełka w wykonaniu dzieci z Rożnowic

11 stycznia odwiedziły nas dzieci z Zespołu Szkolno -Przedszkolnego z Rożnowic   wraz z  Ks. Proboszczem Stanisławem Pałka. Uczniowie pod okiem nauczycieli przedstawili uroczyste Jasełka. Młodzi artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Występ podbił serca całej widowni.

Wszystkim uczniom należą się ogromne pochwały za ogromne zaangażowanie. 

Mikołaj 2018 r

Jak co roku 6 grudnia przybył do naszego Domu Święty Mikołaj z pomocnikami i obdarował naszych podopiecznych upominkami. Miłym akcentem spotkania były wspólne zdjęcia z naszym gościem. Wizyta Mikołaja wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

 

Jasełka- DOW

8 stycznia- jak co roku gościliśmy w naszym domu uczestników Dziennego Ośrodka Wsparcia, którzy przybyli do nas z kolędą. Wspólnie z mieszkańcami śpiewali kolędy i rozmawiali o tradycjach świątecznych. Bardzo miło spędziliśmy ten czas.

Konkurs szopek Bożonarodzeniowych 2018 r

Po raz IX odbył sie Powiatowy konkurs szopek Bożonarodzeniowych pod nazwą "Betlejem w oczach osób niespełnosprawnych".Organizatorem spotkania były Warsztaty Terapii Zajęciowej z Lipinek. 

Podopieczni WTZ przygotowali jasełka, po których pojawił się Święty Mikołaj z prezentami. Wspólnie pośpiewaliśmy kolędy, degustowalismy pyszne potrawy wigilijne. Komisji podobały sie wszystkie wykonane szopki. W świątecznym nastroju wróciliśmy do naszego Domu.