Spotkanie z panią dietetyk

   12 lutego odwiedziła nas Pani dietetyk z Gabinetu Dietetycznego Bonne Sante z Gorlic. Dowiedzieliśmy się wielu cennych wskazówek dotyczącego zdrowego odżywiana się. Głównym tematem spotkania było zachęcenie mieszkańców do większego ruchu i zapobiegania chorobą  które są zależne od złego żywienia. Mieszkańcy mieli możliwość dowiedzieć się jak złe nawyki żywieniowe negatywnie wpływają na nasz organizm i jak sobie z tym problemem radzić.

Karnawał w DPS-ie

5 lutego odwiedziła nas młodzież z Zespołu Szkół Nr 1 im. Ignacego Łukasiewicza pod opieką Pana Marka Grybosia i Pani Anny Belczyk. Uczniowie zaprezentowali koncert piosenek biesiadnych. Mieszkańcy  świetnie się bawili i śpiewali wspólnie z młodzieżą.Spotkanie zakończyło się  degustacją pysznych pączków.  

Chór "Fatima" z Rożnowic

W dniu 19 stycznia w naszym domu odbył się koncert kolęd przygotowany przez Chór "Fatima" z Rożnowic pod kierownictwem Pana Andrzeja Prokop. Mieszkańcy bardzo chętnie brali udział we wspólnym śpiewaniu.

 

Bardzo dziękujemy chórowi za czas i trud włożony w przygotowanie koncertu, życzymy Państwu wielu sukcesów oraz wszelkiej pomyślności. 

 

Spotkanie integracyjne- Mszana Dolna

23 stycznia udaliśmy się do Domu Pomocy Społecznej w Mszanie Dolnej na zabawę karnawałową pod hasłem "Z kolędą na ustach". Spotkane zaczęło się od wspólnego kolędowania, wystąpiła również grupa kolędnicza Dolina Mszanki. Wszyscy mieszkańcy świetnie się bawili. Zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do naszego domu.

Jasełka w wykonaniu dzieci z Rożnowic

11 stycznia odwiedziły nas dzieci z Zespołu Szkolno -Przedszkolnego z Rożnowic   wraz z  Ks. Proboszczem Stanisławem Pałka. Uczniowie pod okiem nauczycieli przedstawili uroczyste Jasełka. Młodzi artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. Występ podbił serca całej widowni.

Wszystkim uczniom należą się ogromne pochwały za ogromne zaangażowanie.