wycieczka

13 sierpnia wybraliśmy się na wycieczkę do Stróż. Zwiedziliśmy Muzeum Pszczelarstwa i mini zoo.   

Spotkanie integracyjne

23 lipca odbyło się spotkanie integracyjne w naszym domu z udziałem: Dziennego Ośrodka Wsparcia, Domu Pomocy Społecznej przy ul. Sienkiewicza i Klimkówki. Wspólnie śpiewaliśmy piosenki biesiadne przy kawie, ciastku i kiełbasce. 

Zielone Świątki

10 czerwca pojechaliśmy do zaprzyjaznionego Domu w Sękowej na uroczystość Zielonych Świątek. Tradycyjnie odbyło się smażenie jajecznicy, która bardzo nam smakowała. 

Dzień Rodzin

12 czerwca jak co roku nasz Dom organizował spotkanie mieszkańców z rodzinami. Pogoda nam dopisała. Wszystkich gości przywitała Pani Dyrektor i zaprosiła do obejrzenia prezentacji ze zdjęciami naszych mieszkańców. Przy kawie i ciastku goście rozmawiali i słuchali muzyki w naszym ogrodzie. Pózniej odbył się grill. 

 

Jubileusz XX-lecia Powiatu Gorlickiegoo

9 czerwca udaliśmy się do Szymbarku na Piknik Integracyjny w ramach obchodów 20 lecia Powiatu Gorlickiego. Wszystkich uczestników przywitała Starosta Powiatu Gorlickiego Pani Maria Gubała. Podczas pikniku przygotowanych było wiele ciekawych atrakcji tj; występy solistów, zespołów regionalnych, konkursów, pokazy psów. Można było skosztować przeróżnych smakołyków przygotowanych przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Pomimo upałów bawiliśmy się świetnie.